لوگو فروشگاه هپتا موبایل

فروشگاه اینترنتی موبایل هپتا

کیفیت تضمین شده، قیمت متناسب

“ایرانیان همواره شایسته بهترین ها هستند.”

 

قیمت متناسب

ما در فروشگاه موبایل هپتا با کاهش دامنه سود خودمان، این زمینه را فراهم کرده ایم که مشتریان ما بتوانند با پرداخت هزینه کمتر صاحب اجناس با کیفیت بشوند. جشنواره ها و تخفیفات ویژه ای نیز برای عموم و مشتریان وفادار قرار خواهیم داد که از طریق شبکه های اجتماعی ما اطلاع رسانی خواهد شد.

رضایت مشتری

رضایت مشتری برابر است با داشتن یک کسب و کار بی نقص. همیشه تلاش خود را خواهیم کرد تا مشتریان خودمان را از خدمات و محصولات ارائه شده راضی نگه داریم، اعتماد آنها را جلب کنیم و به بهترین نحو خدمت رسانی را برای آنها انجام دهیم.

کیفیت عالی محصولات

تضمین کیفیت

یکی از مهمترین امتیازات موبایل هپتا، کیفیت کالای ارائه شده است. ما در فروشگاه موبایل هپتا، نمونه ای از هر محصول را ارزیابی کیفی خواهیم کرد. در صورتی که از تست های کیفی عبور کنند، آن محصول داخل فروشگاه قرار خواهد گرفت. همچنین در صورتی که هر جنس ایرادات جزئی داشته باشد، این موضوع حتما به کاربر خاطر نشان خواهد شد، چرا که در تجارت سالم، صداقت امر بسیار مهمی است.

بیاید صادق باشیم، هیچ موفقیتی ناگهانی نیست. با خودمون صادق باشیم و به دیگران دروغ نگوییم!

مصطفی قلی زاده

فروشگاه اینترنتی موبایل هپتا، در سال ۱۳۹۸ توسط مصطفی قلی زاده، مدیر گروه هپتا به منظور تامین کالای دیجیتال و مرتبط با دستگاه های همراه شروع به فعالیت در شبکه های اجتماعی نمود و هم اکنون با جلب رضایت مشتریان محترم توانسته است جایگاه خود را در تجارت الکترونیکی ثابت کند. علاوه بر این موارد، به دلیل دست چین شدن تمام کالاهای داخل سایت و همچنین بیان کاملا شفاف درباره کیفیت محصول و اصالت کالا، مشتری های محترم همواره رضایت کافی از فروشگاه را داشته اند و در مواردی اگر پیش آمده باشد، جبران خسارت صورت گرفته است. ما مصمم هستیم که بهترین محصولات را برای ایرانیان عزیز فراهم کنیم.